въпрос към проф. Бранков

◼ Скрит тестис ◼ Подвижен тестис ◼ Вода в тестиса ◼ Травма на тестиса
Отговори
ton4eto157
Регистриран: 30 окт 2013, 14:28

въпрос към проф. Бранков

Мнение от ton4eto157 » 30 окт 2013, 15:02

Здравейте професор Бранков,пише Ви една притеснена майка и моля за Вашия съвет.На 21.09.13 оперираха сина ми от пери анален абсцес ,който беше на 6 месеца.Няколко дни след това му забираше гной,ходихме няколко пъти да му го цепят,за да изтече гнойта.На последното ходене д-рът ми обясни,че може и аз да му го пукам и не е необходимо да ходим до болницата.Докторът тогава ми обясни,че трябва да мине известно време около 2-3 месеца ,за да се образува хубаво фистулата и да ни приемат за втора операция.След това той ми каза да ходим веднъж месечно за преглед.Днес заведохме сина ми и д-рът който беше на смяна ни записа в неделя да постъпим в болница и в понеделник да ни оперират без нито да ме изслуша за каквото и да е .Моето притеснение е ,че малкия от 10 дни е хремав а от 2-3 дни кашля, ходихме на лекар и утре чакаме да му излязат резултатите на кръв ,като има вероятност да е с ларингит и да минем на антибиотици.Много ще бъда благодарна за Вашия съвет .

С уважение Антония Василева

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Регистриран: 14 юли 2005, 15:00
Контакти:

Re: въпрос към проф. Бранков

Мнение от професор Бранков » 31 окт 2013, 17:08

Ясно е, че трябва операция. По принцип тя се състои в стягане на фистулата с няколко конеца. Но ако детето е болно, упойката е противопоказана. Не сте длъжни да отидете на назначената дата, но все пак предупредете лекаря.
Място за всяко нещо и всяко нещо на мястото си !

ton4eto157
Регистриран: 30 окт 2013, 14:28

Re: въпрос към проф. Бранков

Мнение от ton4eto157 » 02 ное 2013, 14:57

Благодаря Ви :)

Отговори