Асаньорен тестис

◼ Скрит тестис ◼ Подвижен тестис ◼ Вода в тестиса ◼ Травма на тестиса
Отговори
denimih
Регистриран: 23 авг 2010, 22:40

Асаньорен тестис

Мнение от denimih » 05 юни 2013, 14:32

Здравейте професор Бранков.Пише Ви Деница от гр.Балчик.Оперирахте синът ми от крипторхизъм с двуетапна операция на единия тестис.Другият е асансьорен и идвахме при вас вПирогов ноември миналата година тогава казахте,че ще го наблюдавате до три годинки на детето.Той вече е на три направи ги месец май,но аз разбрах,че вие сте се пенсионирал.Така исках да дойдем пак при вас защото не мога да опиша колко съм доволна не само от отношението но и от това което свършихте.Сега незнам към кого да се обърна мога ли пак към вас или вече не или да отида при д-р Шивачев?На кого да се доверя да го прегледа и да прецени дали има нужда да се оперира мислим в края на юни да дойдем към София!Пак ще взема направление за всеки случай но незнам как да постъпя.

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Регистриран: 14 юли 2005, 15:00
Контакти:

Re: Асаньорен тестис

Мнение от професор Бранков » 19 юни 2013, 12:37

Здравейте, радвам се че нещата вървят добре. Извинете, но не бях България. Аз започвам работа в Токуда, така че винаги може да дойдете на преглед - най-добре в "Зелената къща". Обадете ми се - 0888 373 857 :)
Място за всяко нещо и всяко нещо на мястото си !

didito
Регистриран: 03 окт 2013, 16:38

Мнение от didito » 03 окт 2013, 16:40

Здравейте.
Синът ми е на 8 месеца и е с подвижни тестиси. Това опасно ли е за него и тябва ли да се обърнем към лекар.
Благодаря ви.

Моля, пишете на кирилица
zdraveite iska da vi popitam ne6to.sinat mi e na 8 meseca i e s podvijni testisi.tova opasno li e za nego i tqbva li da se obarnem kam leka.blagodarq vi

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Контакти:

Мнение от професор Бранков » 08 окт 2013, 19:53

На тази възраст това не е проблем, пък и тестисите още не са се установили постоянно. Елате при мен на преглед или потърсете детски уролог.

foksiana
Регистриран: 21 дек 2013, 13:00

Мнение от foksiana » 21 дек 2013, 13:12

Здравеите доктор Бранков.От град Вършец съм.Имам детенце на 2 години и от няколко дена се оплаква от болка в тестисите.Водихме го на лекар и той каза 4е има асансиорни тестиси.пращат ни в пирогов на консултация.Бих искала вие да го прегледате.Званяхме на телефон който ни дадоха,и ни казаха след празниците да идем.Кога то4но 6те ви баде удобно да ни приемете?Притеснявам се от болката която испитва детето и не искам да 4акаме дълго.Благодаря.ще чакам отговора ви.

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Контакти:

Мнение от професор Бранков » 03 яну 2014, 10:32

Здравейте и честита Нова година!

Ще бъда на работа в Токуда след 6 януари. Обадете се на 02 403 4000 и запишете час. Мен може да потърсите на 0888 373 857.

siseto_87
Регистриран: 12 яну 2014, 23:53

Мнение от siseto_87 » 13 яну 2014, 00:02

здр.Синът ми е на 5 г и 10м и преди около месец забелязах че не му напипвам единия тестис а другия е много високо горе.Детски уролог ни предписа прегнил 4 инжекции от по 1500ед.през 5 дни.Сега тестисите са му доли но понякога пак забелязвам че се качват леко по нагоре но си ги напипвам.Другото което ме притеснява е това че ми се струва че са му се появили мъхчета по тестисите и малко над горната устна.При въпроса ми към уролога каза че е изключено да стане нещо от 4 инжекции и дозата е минимална,педиатърът ни пък каза че са от хормоните и ще опаднат.Понеже сега прочетох вашето мнение за хормоните кажете ми може ли според вас да е предизвикан ранен пубертет от тези 4 инжекции,да го заведа ли на ендокринолог

Отговори