Въпрос

◼ Скрит тестис ◼ Подвижен тестис ◼ Вода в тестиса ◼ Травма на тестиса
Отговори
denimih
Регистриран: 23 авг 2010, 22:40

Въпрос

Мнение от denimih » 20 апр 2012, 00:07

Здравейте Проф. Бранков.
Ето, че дойде време отново да се свържа с вас и понеже не желая да Ви притеснявам по телефона сметнах да задам въпроса си във форума. Аз съм от Балчик. На 30 ноември миналата година оперирахте синът ми Александър, който тогава беше на 1,6 м от десностранен крипторхизъм. Той е и с ляв асансьорен тестис. Операцията на крипторхизма премина добре, но връзките се оказаха къси не не позволиха неговото пълно смъкване и изписахте хормони, които ние сложихме веднага като се прибрахме в Балчик. Казахте, че ще се наложи двуетапна операция. Та въпросът ми е свързан с това, че наближава да дойдем на контролен преглед при вас. Синът ми сега навършва 2 г. Кога да дойдем сега месец май ли или есента, защото искам и с идването /понеже сме далеч/ да съчетаем нещата и с втората операция, която следва на същия тестис или на асансьорния. Искам просто да попитам дали сега да дойдем или есента и какво следва?
Благодаря Ви Проф. Бранков предварително, че ще се ангажирате да ми отговорите ТУК. :)

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Регистриран: 14 юли 2005, 15:00
Контакти:

Re: Въпрос

Мнение от професор Бранков » 04 май 2012, 20:30

Извинете за късния отговор. Елате между 14 и 17 май, или между 4 и 7 юни.
Място за всяко нещо и всяко нещо на мястото си !

denimih
Регистриран: 23 авг 2010, 22:40

Re: Въпрос

Мнение от denimih » 04 май 2012, 22:33

Най-вероятно ще ви потърся по телефона да се доуточним,за да зная дали да взема направление за операция.Благодаря

Отговори