Изкривен пенис

◼ Слепване кожичката на пениса
Отговори
Гост

Изкривен пенис

Мнение от Гост » 25 юни 2006, 14:30

Имам следният проблем, преди година бях опериран от проф Цветков в Александровска болница заради следното - при ерекция членът ми се извиваше на долу параболично и имах стеснена кожичка,проблемът с изкривяването не се дължи на препуциума на члена,в това съм сигурен,след операцията се възстановявах близо 4 месеца,като в продължение на 3 месеца нямаше и следа от извивка на члена,но в последствие се появи отново, - оперирах се поради обстоятелството че тази извивка ми пречеше на нормалният полов живот по механичен път - след операцията и след повторното извиване на пениса вече мога да водя полов живот въпреки повторната поява на извивката,обяснението най-вероятно е в отстранената кожичка,въпросът ми е дали да се оперирам повторно за отстраняването на този проблем а именно извиване на пениса в ерекция на долу и ако го сторя имам ли гаранции че няма да се появи отнова - според проф.Цветков нямам такива,благодаря предварително.

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Регистриран: 14 юли 2005, 15:00
Контакти:

Мнение от професор Бранков » 10 окт 2006, 18:30

Съжалявам, че сме пропуснали въпроса Ви, но все едно нямаше да можем да помогнем.
Възможно е вече нещата да са се оправили, но по принцип проф.Цветков е човека, който трябва да Ви следи и лекува.
Място за всяко нещо и всяко нещо на мястото си !

Отговори