Упорит запек на бебе на 5 месеца

Отговори
elizabeth
Регистриран: 14 мар 2011, 00:51

Упорит запек на бебе на 5 месеца

Мнение от elizabeth » 14 мар 2011, 01:03

Здравейте д-р Стоилов,
Детенцето ми беше оперирано от Хиршпруг при вас. Всичко с нея е наред. Сега имам второ дете, което от 4 месец след въвеждане на твърда храна не може да се изходи. Възможно ли е и тя да има хиршпрунг. Операциите ни бяха направени от д-р Георгиев. Пробвах всичко от масажчета до дуфалък. Понякога с термометър се изаква. Забравих да кажа че не живеем в страната сега а не мога де се доверя на друг освен д-р Георгиев или Пирогов. Можете ли да ми помогнете от разстояние , нещо което не съм опитала или....
Благодаря Ви предварително.

Моля, пишете на кирилица!
Zdraveite d-r Stoilov,
Detenceto mi be6e operirano ot Hirshprug pri vas. Vsi4ko s neq e nared. Sega imam vtoro dete, koeto ot 4 mesec sled vuvejdane na tvurda hrana ne moje da se izhodi. Vuzmojno li e i tq da ima hirshprung. Operaciite ni bqha napraveni ot d-r Georgiev. Probvah vsi4ko ot masaj4eta do dufalak. Ponqkoga s termometyr se izakva. Zabravih da kaja 4e ne jiveem v stranata sega a ne moga de se doverq na drug osven d-r Georgiev ili Pirogov. Mojete li da mi pomognete ot razstoqnie , ne6to koeto ne sym opitala ili....
Blagodarq Vi predvaritelno.

Отговори