Долихосигма

Отговори
sisa
Регистриран: 28 фев 2008, 16:31

Долихосигма

Мнение от sisa » 04 мар 2008, 20:49

Здравейте,
Синът ми е на 8 год. От три години се оплаква от болки в корема, като през този период бяха направени много изследвания, като последното беше на 28.02.2008 - иригография. От него стана видно че има силно изразена долихосихма. Насочиха ни да се обърнем към вашата клиника. Сега въпросът ми е дали винаги при тази диагноза е необходимо оперативно лечение, и ако да в какво се състои то?
Благодаря ви предварително!

Потребителски аватар
д-р Стоилов
Модератор
Регистриран: 15 юли 2005, 14:48
Контакти:

Re: Долихосигма

Мнение от д-р Стоилов » 10 мар 2008, 16:25

sisa написа:Здравейте,
Синът ми е на 8 год. От три години се оплаква от болки в корема, като през този период бяха направени много изследвания, като последното беше на 28.02.2008 - иригография. От него стана видно че има силно изразена долихосихма. Насочиха ни да се обърнем към вашата клиника. Сега въпросът ми е дали винаги при тази диагноза е необходимо оперативно лечение, и ако да в какво се състои то?
Благодаря ви предварително!
Здравейте!
Поздрави от д-р Стоилов.
Ако детето Ви има диагностицирана с иригография долихосигма то това не значи ,че детето Ви трябва да претърпи хир лечение за това състояние-необходимо е да се предпише съответен хигиенно-диетичен режим,медикаментозно лечение и оплакванията от запек могат да отзвучат.Обърнете се към нас за консултация-носете рентгеновите снимки.
Стоилов

Albena
Регистриран: 08 фев 2017, 16:38

Мнение от Albena » 08 фев 2017, 16:50

Добър ден, обръщам се към доктор Стоилов-преди няколко дни Ви изпратих запитване по обявения мейл във ввръзка с дете на 4 г , страдащо от Долихосигма! Удобно ли беше там да изпратя запитването или е нужно на друго място! Благодаря и се извинявам за притеснението!

Albena
Регистриран: 08 фев 2017, 16:38

Мнение от Albena » 08 фев 2017, 16:53

Може ли потребител sisa да се свърже с мен, бих искала да попитам как се справяте с проблема? Какво лечение имате? Благодаря предварително!

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Регистриран: 14 юли 2005, 15:00
Контакти:

Мнение от професор Бранков » 21 фев 2017, 06:06

Може да потърсите д-р Стоилов в детска хирургия на Пирогов - коремно отделение. Мисля че той не внлиза в този сайт.
Място за всяко нещо и всяко нещо на мястото си !

Отговори