Помощ!!! Синът ми е на 1.11 месеца, никога не съм го забелвала.

◼ Слепване кожичката на пениса
Отговори
magi4ka81
Регистриран: 21 яну 2018, 12:55

Помощ!!! Синът ми е на 1.11 месеца, никога не съм го забелвала.

Мнение от magi4ka81 » 21 яну 2018, 13:10

Здравейте! Синът ми е на 1.11 месеца, никога не съм го забелвала. Преди 3 дни, след по рядко изхождане в памперса се беше омазал целият, и пишлето. Изкъпах го, но на следващият ден вечерта се поду, зачерви се и го болеше, плачеше. Направих му компрес с реванол и отделно го намазах с реванол мехлем, на следващият ден всичко утихна. При смяната на памперса, забелязах, че по главичката, доколкото се вижда имаше бяло, масажирах леко кожичката от долу нагоре към главичката и започна да излиза смегма като топче и след него едно по дълго, което приличаше на червей. Отворът на кожичката му при разтваряне е около 3,4 мм. Пробвах да дръпна леко, за да почистя, но не потдава. Никога не съм го дърпала и насилвала. Трябва ли да започна да го забелвам вече по малко, по колко трябва да издърпвам, ако се започне, закъсняла ли съм? Иска ми се да направя консултация с Вас. Скараха ми се, че без забелване, не спазвам никаква хигиена. А бях решила да не пипам там. Объркана съм и не знам как да процедирам за в бъдеще. Благодаря предварително.

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Регистриран: 14 юли 2005, 15:00
Контакти:

Re: Помощ!!! Синът ми е на 1.11 месеца, никога не съм го забелвала.

Мнение от професор Бранков » 21 яну 2018, 18:49

Здравейте. Правилно сте постъпила като сте почистила смегмата. Иначе за да Ви дам подходящи съвети трябва да доведете детето при мен в Детския център на Токуда - всеки ден от 10.30 до 13.30
Място за всяко нещо и всяко нещо на мястото си !

magi4ka81
Регистриран: 21 яну 2018, 12:55

Re: Помощ!!! Синът ми е на 1.11 месеца, никога не съм го забелвала.

Мнение от magi4ka81 » 21 яну 2018, 19:41

Благодаря Ви,писах Ви във вайбър ,утре ще звънна да запиша час за консултация и преглед.

Отговори