Проблем след възпаление

◼ Слепване кожичката на пениса
Отговори
Spirit
Регистриран: 23 апр 2017, 22:33

Проблем след възпаление

Мнение от Spirit » 23 апр 2017, 22:52

Здравейте, професор Бранков. Сина ми е на 6 години. До миналата година нямахме проблем със забелването, главичката се оголваше почти докрай и не насилвах нещата. Очаквахме да се случи естествено. Незнам от къде обаче, точно преди година се появи възпаление, бяхме при хирург, който издърпа кожичката докрай, за да почисти и после овладяхме положението с гентамицин. След като възпалението премина отвора на кожата остана доста тесен. Главичката се открива напълно, но зад нея има стеснение като пръстен. Когато е в ерекция е по- трудно, но не и невъзможно. Понякога се получава и леко нацепване, което после си преминава. В детска хирургия в Пловдив ми дадоха дата за обрязване, което е твърде лично решение според мен и не ми се иска да му го причинявам, ако има и друг вариант. Хирурга в нашия град пък каза, че няма проблем и нищо да не правя. На мен обаче ми се струва, че не е точно така след това което изчетох. Дали бих могла да опитам с крема, който препоръчвате. И ако не се получи тогава да мисля друг вариант. А дали познавате хирург в Пловдив който би се наел да направи пластика, ако това може да е решение.

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Регистриран: 14 юли 2005, 15:00
Контакти:

Re: Проблем след възпаление

Мнение от професор Бранков » 25 апр 2017, 14:51

Намазвайте крема Дипрозон на фин слой, всяка вечер, в продължение на месец. Възможно е кожичката да се отпусне.
Място за всяко нещо и всяко нещо на мястото си !

Отговори