Фимоза или друго...

◼ Слепване кожичката на пениса
Отговори
nordfront
Регистриран: 30 окт 2015, 21:06

Фимоза или друго...

Мнение от nordfront » 30 окт 2015, 21:48

Здравейте,имам следният проблем.На 28 години съм след полов акт с едно момиче ''гадже'' проникването беше малко трудно но успешно,след приключване на акта кожата покрижаща главичката беше много подута все едно е инжектирана с нечност това състояние се повтори при следващия акт но в по лека форма.В последствие (1,2 седмици) забелязах че в ерекция и напълно забелен кожата е станала по малко еластична и започват да се появяват леки цепки не всеки път при сношение а белегът след като заздравее прилича на стрий.Като за капак преди 1 седмица по главичката се появиха червени точици и отидох при кожен/венеролог който ми каза че или ще се наложи обрязване заради загубена еластичност или съм лепнал някоя болест баланопостит чакам резултата от микробиологията а до тогава да се мия с триклобактер.Червените точки отшумяват но ме притеснява как и от какво се е загубила еластичността на кожичката и как ще се възтанови.

Благодаря предварително.

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Регистриран: 14 юли 2005, 15:00
Контакти:

Re: Фимоза или друго...

Мнение от професор Бранков » 05 ное 2015, 21:42

Вашият проблем на този етап е дермато-венерологичен - именно някаква инфекция е предизвикала хроничните изменения на кожата. Инфекцията трябва да отмине, после продължително време стегнатата кожа се маже с Дипрозон 0,05 %, но в крайна сметка специалист-уролог ще прецени дали има нужда от обрязване.
Място за всяко нещо и всяко нещо на мястото си !

Отговори