Фимоза

◼ Слепване кожичката на пениса
Отговори
Николай
Регистриран: 13 окт 2014, 01:16

Фимоза

Мнение от Николай » 13 окт 2014, 01:24

Здравейте!
Аз съм от град Карлово и съм на 16г и предполагам че имам фимоза но не съм сигурен,при ерекция главичката на пениса ми се оголва до половината и не ми се иска да я опъвам за да я оголя на пълно,защото преди 3 години без да искам при оголване на главичката по време на ерекция ме заболя много и доста трудно върнах кожичката обрато!Та така бих искал да попитам дали е задължително да се стига до операция.
Ако може да осъществявам полов акт без да ме боли и без да разнасям разни болести няма да се оперирам но ако се наложи като навърша 18-20 години ще се оперирам,ако е нещо твърде сериозно!
Във момента не ми прави проблеми,но мисля за в бъдеще! :? :)

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Регистриран: 14 юли 2005, 15:00
Контакти:

Re: Фимоза

Мнение от професор Бранков » 03 ное 2014, 20:46

Извинете ме, явно имам проблем със сървъра. Както и да е, тези неща са сериозни и както описвате нещата, може би ще трябва да се наложи обрязване. Но това е само предположение, нужно е да Ви прегледам.
Място за всяко нещо и всяко нещо на мястото си !

антонио
Регистриран: 04 ное 2014, 17:27

Мнение от антонио » 04 ное 2014, 17:33

здравейте докторе.не съм сигурен но мисля че имам фимоза. мисля така защото като си обеля пениса от долна страна не се отделя а ако още малко обеля главичката се извъртва надоло.ако може дами отговорите и да ми дадете някакъв адрес(интернет) за да ви пратя снимки

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Регистриран: 14 юли 2005, 15:00
Контакти:

Мнение от професор Бранков » 06 ное 2014, 16:48

Пишете ми на колко сте години.

brankov@pedsurg.net
Място за всяко нещо и всяко нещо на мястото си !

Отговори