Моля за мнение и помощ

◼ Слепване кожичката на пениса
Отговори
Fimoza
Регистриран: 18 ное 2013, 00:19

Моля за мнение и помощ

Мнение от Fimoza » 18 ное 2013, 00:37

Здравейте на 17 години съм и имам следния проблем, когато съм възбуден члена ми се забелва до половината от там на татък е трудно и започва да боли но се постига но когато се забели на цяло кожата става като набръчкана под главичката. Четох че това е фимоза но четох и за Гемчето което може да бъде късо и мисля че точно то ми пречи, забелязах че гемчето е червено-лилав цвят а по средата е леко бяло и затъняло но не много искам да попитам дали е възможно гемчето да се скъса, отлепи от само себе си или трябва някакъв вит оперативна намеса. От около 2 дена се колебая дали да не отида вече на лекар но реших да се посъветвам и с други както виждам има и специалисти в тази област надявам се да има някакво решение без операция а просто някакви мазила което да го накара да се отлепи или да се премахне от само себе си. Благодаря предварително за отговорите

ivodiesel
Регистриран: 13 дек 2009, 16:43

Re: Моля за мнение и помощ

Мнение от ivodiesel » 17 дек 2013, 13:14

Приятелю, имах същият проблем. При ерекция когато забелех главичката се събираше много кожа и поставянето на презерватив беше много трудно предвид събралият се кожен пръстен зад главичката. Реших проблема като си направих малка козметична процедура в правителствена болница. За съжаление не си спомням името на докотора. Процедурата отнема 10-ина минути. Леко цепване на кожния пръстен и зашиване. Конците паднаха за 4-5 дена и сега се наслаждажам на пълноценен секс, а когато забеля главичката кожата си слиза под ръбчето и се връща само когато я върна с ръка.

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Регистриран: 14 юли 2005, 15:00
Контакти:

Re: Моля за мнение и помощ

Мнение от професор Бранков » 17 дек 2013, 19:46

Една малка оперативна пластика или цялостно обрязване винаги може да се направи, както е при Вашия случай. Все пак опитайте в продължение на 2 - 3 месеца да намазвате стегнатия кожен пръстен с кортизоновия крем Дипрозон 0,05 %. нанася се на малък слой сутрин и вечер. После се обадете да видя резултата и да решим какво да правим. Може да ме потърсите на
0888 373 857
Място за всяко нещо и всяко нещо на мястото си !

Отговори