Реакции от забелване?

◼ Слепване кожичката на пениса
Отговори
AnaKaramanova
Регистриран: 16 юни 2013, 21:50

Реакции от забелване?

Мнение от AnaKaramanova » 16 юни 2013, 22:06

Здравейте,

синът ми е на 1г. и 2м., отворихме му пениса на 6м и от тогава се отваря напълно, без проблеми. Забелвам го при къпане на всеки 2ри ден, мия главичката и кожата с бебешки сапун, изплаквам напълно, затварям и преди слагане на памперса го намазвам с дефламол, ако е зачервен - с дипрогента.

Това, което ме притеснява от около 2 седмици насам е, че започна да се интересува сам, опитва се да го пипа, и вечер, преди да заспи, започна да прави резки движения с таз, подобно на тези, при полов акт. :?

Чудя се, дали просто се клати, с цел да се приспи, или е свързано с миенето на половият му орган. Трябва ли да го правя по-рядко? Нормално ли е да получава ерекция при отварянето? И на какви интервали е нормално/препоръчително да се мие?

Предварително благодаря за вниманието!

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Регистриран: 14 юли 2005, 15:00
Контакти:

Re: Реакции от забелване?

Мнение от професор Бранков » 19 юни 2013, 12:46

Ето един проблем, който не може да се избегне. Всички момченца правят така - както несъзнателно, така и съзнателно. Все пак трябва да се уверя, че няма проблем с кожичката. Ако желаете, доведете го на преглед. В "Зелената къща" приемам следобед - запишете час на 851 00 99
Място за всяко нещо и всяко нещо на мястото си !

AnaKaramanova
Регистриран: 16 юни 2013, 21:50

Re: Реакции от забелване?

Мнение от AnaKaramanova » 19 юни 2013, 22:36

Благодаря за отговора! Щом всички го правят съм по-спокойна.

А иначе, бих го довела с огромно удоволствие, ако не живеехме в Поморие. :roll:

Отговори