Търся съвет

◼ Слепване кожичката на пениса
Отговори
vailet
Регистриран: 05 юни 2008, 23:59

Търся съвет

Мнение от vailet » 06 юни 2008, 00:17

Много съм притеснена от това че главичката на чурката на детето още не е навън. Значи той е на 5 год. 10 месеца и чурката му е като от снимките от статията за фимозата (прилича на слонско хоботче) обаче при издърпване назад остава малка дупка от която иначе уринира безболезнено и няма никакви проблеми. Какво трябва да предприема много съм объркана защото не знам как да постъпя. Живеем в Израел и тук се практикува обрязване и не знам как ще реагират ако се наложи консултация. В крайна сметка има ли му нещо на детето? Благодаря предварително.

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Регистриран: 14 юли 2005, 15:00
Контакти:

Re: Търся съвет

Мнение от професор Бранков » 08 юни 2008, 19:44

Вече е време да се опита забелване, а ако не стане - лека пластика с цепване на пръстена.
Всичко това става за кратко време под обща упойка.
Потърсете ме рано сутрин на 952 21 37 или след 13 часа на 851 00 99.
Място за всяко нещо и всяко нещо на мястото си !

vailet
Регистриран: 05 юни 2008, 23:59

Мнение от vailet » 09 юни 2008, 14:00

Благодаря ви професор Бранков, но да ви потърся не мога защото живеем в Израел. Под обща упойка да разбирам ли че това е един вид операция? Мога ли да пробвам с Betametazon 0,05%както четох че препоръчвате на някои майки във форума на бг-мамма, или няма смисъл, ако има дали кремат се продава без рецепта? Благодаря ви.

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Регистриран: 14 юли 2005, 15:00
Контакти:

Мнение от професор Бранков » 13 юни 2008, 08:38

Опитайте с бетаметазон - намазва се върху стегнатия участък на кожата. Трябва да се нанася съвсем тънък слой 2 пъти дневно в продължение на няколко месеца. Но кремът няма да помогне за отлепването на вътрешните лигавици.
Обаче така отдалече е трудно да ви помогна.
Място за всяко нещо и всяко нещо на мястото си !

Отговори