МОЛЯ ЗА СЪВЕТ

◼ Слепване кожичката на пениса
Отговори
katerina
Регистриран: 25 апр 2008, 13:21

МОЛЯ ЗА СЪВЕТ

Мнение от katerina » 25 апр 2008, 14:01

Моля за съвет,синът ми е на 1г.11мес.до сега личната ни лекарка препоръчваше да не започваме забелване на пишлето преди да навърши една годинка.После като отново ходихме на лекар,тя ме убеждаваше да не се притеснявам,отваряше му се,малко от едната страна от другата повече,но така или иначе не изцяло до главичката.Преди 4 дни забелязах,че неможе да се забели и до толкова,до колкото бяхме стигнали.Само цепчицата му се виждаше.Веднага го заведох в Пирогов,в малката сграда (кадето пише децка травматология) прегледа го хирург.Обеждаваше ме,че нищо му няма да изчакам още някой месец аз отказах! Продължих да му обяснявам,че на детето пишлето не му беше толкова затворено преди да дойда,притесних се да не се затвори напално,трудно да уринира....Настоях да го забели отвори я напално,доста плака малкият,усобено после като пишкаше.Първата вечер несмеех да го пипам,правих му бани от лайка,почиствах с Риванол,не беше подуто,но го болеше.Сега вече 3-ти ден пробвах да го забелвам да не залепне,но пишонката му е в същото състояние преди да се изварши тази манипулация.Въпросът ми е трябва ли да го водя пак на лекар,или да чакам да се отвори сама,след като прочетох толкова мнения за насилственото отваряне........или след като е отваряна е вече късно. :cry: :?:Не ми се ще пак да го водя да го дърпат :cry: Възможно ли е кожичката да му е стегната,мога ли да пробвам да го мажа с Дипрозон или е още малък. Моля дайте ми съвет,ако се налага дори ще дойда при вас да го видите. :cry:

katerina
Регистриран: 25 апр 2008, 13:21

Re: МОЛЯ ЗА СЪВЕТ

Мнение от katerina » 25 апр 2008, 14:05

ще чакам вашият отговор,благодаря предварително!

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Регистриран: 14 юли 2005, 15:00
Контакти:

Re: МОЛЯ ЗА СЪВЕТ

Мнение от професор Бранков » 28 апр 2008, 07:04

Трудно се дават съвети в такива ситуации. Би трябвало да видя детето. Така или иначе трябва да изчакате малко да се успокои. За това време нищо няма да стане. Даже и да залепне отново, пак е възможно нещата да тръгнат добре. Не изпадайте в паника. Правете компреси с памук и Риванол, мажете го с Универтан или Дефламол.
Може да ме потърсите в "Пирогов" след празниците.
Място за всяко нещо и всяко нещо на мястото си !

Отговори