Не мога да изчистя пишата на 3 годишният син

◼ Слепване кожичката на пениса
Отговори
valia_74
Регистриран: 14 мар 2008, 21:52

Не мога да изчистя пишата на 3 годишният син

Мнение от valia_74 » 14 мар 2008, 22:00

и синЗдравейте!Имам син на 3г и половина.като се роди,личната лекарка каза,че отворът на главичката на пениса му е колкото върха на игла.Почти сигурно било,че няма да се справя сама със забелването.Всяка вече,при измиване съм почиствала пенисът,доколкото е било възможно.Когато стана на две години ни изпрати на уролог.Тя извърши манипулацията по забелване.Отскоро обаче /от около седмица/забелязвам,че се събират топчета смегма,които аз не мога да почистя.Няма болка при уриниране,нито е възпален или зачервен пенисът на синът ми.Притеснена съм и ви моля за отговор,какво да направя,за да изчистя смегмата.Трябва ли да посетим уролог или хирург.Между другото,живеем в Монтана и не съм сигурна има ли в града детски специалисти в тази област!
Предварително ви благодаря за отговора!

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Регистриран: 14 юли 2005, 15:00
Контакти:

Re: Не мога да изчистя пишата на 3 годишният син

Мнение от професор Бранков » 15 мар 2008, 09:06

Топчетата смегма се събират под участък от лигавица, който още не е разлепен докрай.
Смегмата допринася за това разлепване. Ако упорствувате с почистването, може да наранита
нежната лигавица. Изчакайте секретът сам да се освободи.
Ако искате да го доведете при мен, потърсете ме на 952 21 37 сутрин или се запишете за преглед следобед
на 851 00 99.
Място за всяко нещо и всяко нещо на мястото си !

Отговори