Диагноза - ФИМОЗА

◼ Слепване кожичката на пениса
Отговори
damien
Регистриран: 19 ное 2007, 14:11

Диагноза - ФИМОЗА

Мнение от damien » 19 ное 2007, 14:19

Здравейте!
на 24 години съм и преди няколко дни ми поставиха диагноза - фимоза.Понеже изобщо не мога да си оголя главичката дори в отпуснато състояние трябва да ми се направи обрязаване възможно най-скоро. Аз съм от Варна и тук нямам представа кои са добрите уролози, които ще ми направая операцията най-добре.Искам да ви помоля, ако можете да ме насочите към някого, на когото наистина мога да разчитам! Благодаря предварително!

damien
Регистриран: 19 ное 2007, 14:11

Мнение от damien » 24 ное 2007, 23:52

Здравейте отново!
Все пак някой ще ми отговори ли? До няколко дни трябва да ми се направи операцията понеже положението наистина не е ок.Благодаря!

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Регистриран: 14 юли 2005, 15:00
Контакти:

Мнение от професор Бранков » 04 яну 2008, 17:40

Здравейте момчета и честита Нова година!
По този проблем по-добре може да каже препатил човек.
Не че лекарите-мъже нямат личен опит, но обикновено се въздържат да го споделят.
Damien, извнинявай че не отговорих, но пътувах за чужбина и се залисах покрай празниците.
Ако си свършил вече работата, желая ти безпроблемно възстановяване. Пиши все пак, ако искаш да попиташ нещо допълнително.
Място за всяко нещо и всяко нещо на мястото си !

ilovebeer
Регистриран: 06 яну 2008, 23:38

Мнение от ilovebeer » 06 яну 2008, 23:44

На 16 години съм и имам същия проблем ще пробвам този метод и дано да помогне благоря "rn18mi" при мен не е толкова опасно (поне така си мисля) защото отвора все още не е много малък и успявам да изкарам главичката но трудно нямам нито един от тези признаци
Урината капе, а не образува струя
Уринирането е болезнено
Кожичката се издува при пикаене
Често появяващи се възпаления на кожичката,
и имам един вапрос ако не успея сам единствения начин обрязването ли е или има и други варианти??

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Регистриран: 14 юли 2005, 15:00
Контакти:

Мнение от професор Бранков » 07 яну 2008, 09:48

Както описвате нещата навярно ще се наложи хирургична намеса. Обрязването не е задължително и не е препоръчително за Вашата възраст, защото главичката вече е много чувствителна и когато се оголи ще имате неприятно дразнене дълго време.
Прави се частична пластика за разширяване на кожичката или частично изрязване на кожния връх.
Това може да стане и при нас. Потърсете ме на служебния телефон 952 21 37 всеки ден между 12 и 13 часа.
Място за всяко нещо и всяко нещо на мястото си !

Отговори