Фимоза - лечение

◼ Слепване кожичката на пениса
Отговори
jimkata
Регистриран: 30 юли 2011, 12:34

Re: Фимоза - лечение

Мнение от jimkata » 30 юли 2011, 12:38

професор Бранков написа:Пропуснал съм да Ви отговоря, но на Вашата възрст оперативната корекция е най-подходяща.
Ами ако отида сам при доктора и нямам 18 години ще може ли да ме прегледа и ако се наложи да ми направи там каквото трябва

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Регистриран: 14 юли 2005, 15:00
Контакти:

Мнение от професор Бранков » 01 авг 2011, 10:58

Разбира се, идете при доктора.
Място за всяко нещо и всяко нещо на мястото си !

UNDAUNTED
Регистриран: 30 сеп 2011, 15:16

Мнение от UNDAUNTED » 30 сеп 2011, 15:42

Проблемът ми е следният:При всякакъв допир с главичката на голо изпитвам ужасна болка,в нормално състояние забелвам главичката до край,но в еректирало е невъзможно,защото има ужасна болка отново.През май ходих на уролог и той каза,че има възпаление,предписа ми Дипрозон,мазах се 1 месец с него,след това бях в Америка и три месеца се мазах с американска версия на Дипрозон-Anti-Itch(Hydrocortisone),но все още няма никакво подобрение,дали заради това,че трябва 3-4-5 месеца да се мажа само с Дипрозон или проблемът ми е много по-голям и трябва да се стигне до някаква операция,просто не знам.Моля ви да ми помогнете с някакъв съвет,защото съм чувал,че сте много добър в този занаят,защото започвам да се отчайвам и не знам какво да правя,ще направя всичко,за да оправя този здравословен проблем,но не знам какво...Благодаря предварително!

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Контакти:

Мнение от професор Бранков » 08 окт 2011, 17:57

Ако е имало възпаление Дипрозон най-малко може да помогне. Възможно е друг вид инфекция - вируси, гъбички. Към тези проблеми имат отношение кожните доктори, т.н.венеролози.

souleater
Регистриран: 31 окт 2011, 16:34

Мнение от souleater » 31 окт 2011, 18:17

Здравейте, на 16 години съм и не съм си забелвал главичката стигам до половината и повече немога.Имам няколко въпроса:

1 има ли вариант да не е фимоза ?

2 Какво ще ми препоръчате?

3 "Дипрозон 0,05 %," При какви случаи си използва и трябва ли да имам рецепта за него?

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Контакти:

Мнение от професор Бранков » 03 ное 2011, 19:04

Нищо не пречи да започнете с Дипрозон 0,05 %. Мисля че не се иска рецепта. Мажете стегнатата кожа за 4 месеца и тогава пак се обадете.

nike955
Регистриран: 25 ное 2011, 20:20

Мнение от nike955 » 25 ное 2011, 20:29

Здравейте аз съм момче на 16 години от Пловдив и разбрах че имам фимоза . Когато пробвам да забеля главичката не става дори когато не ми е в ерекция. . . Под пениса имам и бели пъпчици които ме претесняват да не са от фимозата ,старх ме е да го обсъдя с родителите ми че имам фимоза ако може да ми кажете при кой доктор да отида за консултация в Пловдив
Благодаря предварително!

roberto93
Регистриран: 29 ное 2011, 14:55

Мнение от roberto93 » 29 ное 2011, 15:00

Здравейте . На 18 години съм и аз както повечето от тук имам същия проблем .. само дето при мен , кожичката на песина е по дълга от нормалното и до колкото съм прочел и разбрал имам фимоза. Реших че я имам защото имам блед спомен от детството на 2 - 3 годинки или по малък как доктора ми дърпа кожичката на пениса и главичката ме боли много . Този проблем ме мъчи и до сега за съжеление на няколко пъти във които трябваше да правя секс не се стигна до него заради неприятната болка във главичката на пенис. Просто като докоста самата главичка и имам ужасно усещане (все едно пипам рана или нещо подобно) а пък докато ми правят орален секс да не говорим . Нито мога да го дигна нито нищо , просто ми изтръпва като (Крак , ръка ) чуството е като при иглички . Не знам от какво се е получило и кожичката е останала толкова дълга , дали не е от правилната хигиена или не знам от какво но ме мъчи и до сега . Та въпроса ми е има ли някакво решение да го направя на време докато е рано,не искам да оставам така до живот . А проблема ми за сега е че не съм във България а във Кипър и не знам какво да правя ? Някакви съвети от доктори ако може и тяхното мнение :( ? Благодаря предварително.

roberto93
Регистриран: 29 ное 2011, 14:55

Мнение от roberto93 » 29 ное 2011, 15:01

Грешка : Не я дърпа доктора а ми я обелваше и я мажеше със нещо .

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Контакти:

Мнение от професор Бранков » 03 дек 2011, 22:13

Трудно е от разстояние да Ви дам съвет. Освен това проблемът е комплексен и извън моята компетентност.

Jorjinho
Регистриран: 11 яну 2012, 13:34

Мнение от Jorjinho » 11 яну 2012, 13:41

Начи имам проблем фимоза мисля,че е в начален стадий,имах преди месец и половина и гъбички...доктора ми изписа Клотримазол и някви хапчета забравих им името...И ми мина за някви седмици можех да го обелвам без проблеми,но скоро пак ми стана така.Искам да попитам дали ще се наложи операция страх ме е,но ако няма друго решение ще трябва да го направя няма начин.

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Контакти:

Мнение от професор Бранков » 14 яну 2012, 15:40

Операция може и да е необходима, но първо разрешете проблема с локалната инфекция.

tsunami
Регистриран: 01 фев 2012, 03:58

Мнение от tsunami » 01 фев 2012, 04:29

Здравейте, професор Бранков. Бих искал само да попитам с какво мога да мажа или мия така наречената доста чуствителна глава, поради причина, че и наболява, някъде четох за йодни нещо си, но повече не можах да го намеря. Благодарности предварително!! Желая ви много успехи

Sofiq
Регистриран: 13 дек 2010, 21:23

Мнение от Sofiq » 01 фев 2012, 20:24

професор Бранков , обстоино прочетох темата от-до, искам да разбера вие правите ли такива прегледи и вие ли сте хирургът който прави операцийте и как мога да ви открия :)
благодаря предварително

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Контакти:

Мнение от професор Бранков » 04 фев 2012, 20:17

tsunami написа:Здравейте, професор Бранков. Бих искал само да попитам с какво мога да мажа или мия така наречената доста чуствителна глава, поради причина, че и наболява, някъде четох за йодни нещо си, но повече не можах да го намеря. Благодарности предварително!! Желая ви много успехи
Не използвайте Йодасепт. Промивки и компреси с Риванол е по-сигурно.

Отговори