Здравей докторе........ФИМОЗА

◼ Слепване кожичката на пениса
Отговори
Jacky

Здравей докторе........ФИМОЗА

Мнение от Jacky » 16 апр 2006, 18:02

Здравейте докторе!
Аз съм на 18 години и половина и имам фимоза.Отдавна знам че трябва да потърся помощ,обаче съм много страхлив от доктори...направо лошо ми става само като си помисля.За нещастие направих ифекция-редко бяло-прозрачно течение с неприатна миризма.Бях при дерматолог и тои ме пренасочи при уролог ,като каза,че трябва да се направи операция.Въпросът ми е как е по добре да се направи операцията с пълна или месна упойка.Вие бихте ли ме оперирали(знам че работите с лица до 18 години)?Мога ли да се доверя на обикновен уролог или хирург?Колко ще ми струва операцията ,ако ми я направите вие?Боли ли по време на операцията?Колко време е въстановителния период?Има ли опасност от усложнения след операцията.Ще трябва ли инфекцията да се лекува преди да се започне операцията или тя не пречи?И евентуално ако не работите с лица над 18,на кой доктор от Благоевград мога да се доверя?Извинете ме за дългото и подробно писмо!

Потребителски аватар
д-р Стоилов
Модератор
Регистриран: 15 юли 2005, 14:48
Контакти:

Re: Здравей докторе........ФИМОЗА

Мнение от д-р Стоилов » 17 апр 2006, 16:47

Jacky написа:Здравейте докторе!
Аз съм на 18 години и половина и имам фимоза.Отдавна знам че трябва да потърся помощ,обаче съм много страхлив от доктори...направо лошо ми става само като си помисля.За нещастие направих ифекция-редко бяло-прозрачно течение с неприатна миризма.Бях при дерматолог и тои ме пренасочи при уролог ,като каза,че трябва да се направи операция.Въпросът ми е как е по добре да се направи операцията с пълна или месна упойка.Вие бихте ли ме оперирали(знам че работите с лица до 18 години)?Мога ли да се доверя на обикновен уролог или хирург?Колко ще ми струва операцията ,ако ми я направите вие?Боли ли по време на операцията?Колко време е въстановителния период?Има ли опасност от усложнения след операцията.Ще трябва ли инфекцията да се лекува преди да се започне операцията или тя не пречи?И евентуално ако не работите с лица над 18,на кой доктор от Благоевград мога да се доверя?Извинете ме за дългото и подробно писмо!
Здравейте!
Както се досещате необходим е преглед при специалист за Вашето състояние.Можете да се прегледате при уролог ,но това можете да направите и при нас.Вие сте на гранична възраст и понеже ние всички имаме специалности по Обща и Детска хирургия можем да проведем оперативно лечение и при нас.Необходимо е да ни се обадите-д-р Стоилов-вътр тел 451.От Благоевград-02-91-54-451.Всички оперативни интервенции при нас се извършват под обща анестезия.Ще бъдете информиран задължително за Вашето заболяване и за оперативната интервенция и за общата анестезия.При фимоза често се получават инфекции по гланса и препуциума поради задържане на секрети.Оперативното лечение се заплаща по линията на НЗОК-необходимо е да бъдете здравно осигурен.
Обадете ни се.Ние ще Ви предложим лечение и алтернативи.Вие сте пълнолетен гражданин и решението за евентуално оперативно лечение е изцяло Ваше.
Не сме толкова страшни,даже ще се уверите ,че сме приятни хора.
Поздрави-д-р Стоилов :D

Отговори