Изкривен пенис

◼ Слепване кожичката на пениса
Отговори

Изкривен пенис

Мнение от ***** » 14 мар 2006, 21:52

Здравейте!
На 15 години съм и имам проблем с пениса. Когато е в ерекция се изкривява надолу и кожата преди главичката (оголена докрай) се набръчква. Подозирам, че ще ми препоръчате оперативна намеса :roll: Но важното за мен е дали този проблем може да окаже сериозно влияние на нещо ?

Потребителски аватар
д-р Стоилов
Модератор
Регистриран: 15 юли 2005, 14:48
Контакти:

Re: Изкривен пенис

Мнение от д-р Стоилов » 17 мар 2006, 13:54

***** написа:Здравейте!
На 15 години съм и имам проблем с пениса. Когато е в ерекция се изкривява надолу и кожата преди главичката (оголена докрай) се набръчква. Подозирам, че ще ми препоръчате оперативна намеса :roll: Но важното за мен е дали този проблем може да окаже сериозно влияние на нещо ?
Здравейте!
Благодаря Ви ,че се включвате във форума.
Вашият проблем вероятно може да се разреши лесно.Предръпването на пениса надолу при ерекция може да се дължи на по къс френулум /юзда / на препуциума на члена.Това се коригира хирургически.
Все пак трябва да бъдете прегледан от нас.
Обадете се.
д-р Стоилов

mamche
Регистриран: 01 авг 2006, 15:15

отново за "къса юздичка"

Мнение от mamche » 24 авг 2006, 00:20

Здравейте!
Синът ми е на 1г.6м. и е с т.нар."къса юздичка" (каза ни го педиатърката при преглед). Въпросът ми е на този етап нужна ли е хирургическа намеса? И не е ли по-добре да се направи по-скоро, за да се избегнат болезнени спомени впоследствие?

Потребителски аватар
д-р Стоилов
Модератор
Регистриран: 15 юли 2005, 14:48
Контакти:

Re: отново за "къса юздичка"

Мнение от д-р Стоилов » 24 авг 2006, 15:03

mamche написа:Здравейте!
Синът ми е на 1г.6м. и е с т.нар."къса юздичка" (каза ни го педиатърката при преглед). Въпросът ми е на този етап нужна ли е хирургическа намеса? И не е ли по-добре да се направи по-скоро, за да се избегнат болезнени спомени впоследствие?
Ако прочетете нашите съвети в сайта ще видите ,че тази процедура се извършва когато детето навърши две-три години.
Разбира се необходим е преглед при хирург-най-добре детски,защото не винаги педиатричните консултации са правилни.
Обадете ни се:ще прегледаме детето и ще Ви дадем напътствия.
д-р Стоилов

mamche
Регистриран: 01 авг 2006, 15:15

Мнение от mamche » 25 авг 2006, 00:11

Благодаря за отговора , д-р Стоилов :)
Наистина не съм чела внимателно :oops:
Ще дочакам подходящата възраст и непременно ще Ви посетим :)

dfg
Регистриран: 14 юли 2010, 10:37

Мнение от dfg » 14 юли 2010, 10:40

на 15 съм и пенисът ми е изкривен на ляво можете ли да ми помогнете

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Регистриран: 14 юли 2005, 15:00
Контакти:

Мнение от професор Бранков » 15 юли 2010, 10:50

При повечето мъже е така. Нищо не се прави, трябва да свикнете.
Място за всяко нещо и всяко нещо на мястото си !

Huntauro
Регистриран: 30 апр 2011, 00:26

Изкривен пенис

Мнение от Huntauro » 30 апр 2011, 01:05

Здравейте!
Имам няколко въпроса, които бих искал да задам.
1. При спокойно положение пенисът ми е леко стеснен по следата. При ерекция това стесняване изчезва, но пък пенисът ми се изкривява леко наляво. По принцип нямам никакви проблеми нито при уриниране нито по време на полов контакт. Само понякога при много продължителна ерекция се появява леко дразнене на кожата на пениса от дясната страна, но не е много силно и не е болезнено. Проблем ли е и ако да какви решения има?
2. Левият ми тестис е по-голям от десния. Попринцип, знам, че е нормално да е така. Поради някакво внушение или... и аз незнам какво, понякога ми се струва, че при мен еповече от нормалното. Освен това ми се струва също, че левият ми тестис има малко странна форма. Всмисъл не е като десния. Това също не ми е причинявало никакви проблвни по време на секс. Не изпитвам никаква болка нито дразнене, но бих искал да знам дали това е проблем и дали трябва да посетя някакъв специалист?

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Контакти:

Мнение от професор Бранков » 01 май 2011, 07:19

Изкривяването е нещо естествено. За левия тестис се нуждаете от преглед - възможно е да има вода в тестиса (хидроцеле) или разширени вени (варикоцеле).

Huntauro

Мнение от Huntauro » 02 май 2011, 00:40

Само искам да уточня за изкривяването че се получава малко нещо като угъване, като завой по средата на пениса ми?

Huntauro

Мнение от Huntauro » 17 яну 2012, 16:41

Здравейте! Отново пиша по темата за изкривения пенис. Съжалявам че съм толкова натрапчив, но наистина съм обсебен от това. Моля споделете, ако някой знае не-оперативен начин за решаване на проблема ми.
Ще се опитам да прикача и файл за да може ако има специалист да тук да види и да може да даде по- добро мнение поради какво се е получило това и дали може да се излекува.

*** Качването на файловете с подобно съдържание е нежелателно

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Контакти:

Мнение от професор Бранков » 04 фев 2012, 20:05

Потърсете уролог - в "Пирогов" има детски уролози.

vipmen212
Регистриран: 19 мар 2017, 19:32

Мнение от vipmen212 » 19 мар 2017, 19:46

Здравейте аз съм на 17 съм. Надявам се все още някой да чете тези страници и ако може да ми помогне. Пенисът ми е обрязан мисля и при ерекция ми се изкривява надолу и не е малко в еамките на нормалното а е доста рязко крив.. Какво да правя ?

vipmen212
Регистриран: 19 мар 2017, 19:32

Мнение от vipmen212 » 19 мар 2017, 20:05

Здравейте аз съм на 17. Моят пенис при ерекция се изкривява рязко нафолу и то доста още от малък. На какво се дължи това ?

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Контакти:

Мнение от професор Бранков » 22 мар 2017, 14:06

Здравейте, възможно е да имате много къса юздичка (гемче). Най-вероятно трябва да се прекъсне.

Отговори