Чести възпаления след операция на фимоза

◼ Слепване кожичката на пениса
Отговори
Spirit
Регистриран: 23 апр 2017, 22:33

Чести възпаления след операция на фимоза

Мнение от Spirit » 04 юни 2018, 22:51

Здравейте, професор Бранков. Отново имам нужда от вашата помощ и съм безкрайно благодарна за съветите Ви. Нашата сага продължава по следния начин: след чести възпаления на главичката и кожата на пениса на сина ми се образува фимозен пръстен. Детето в момента е почти на 8 години. Преди месец лежахме в Детска хирургия Пловдив за операция. Направиха цепване на кожата, за да разширят това стеснение. Всичко беше наред, зарастна си добре, но сега възпаленията започнаха отново. Личната ме убеждава, че е нормално, но за мен не е, през седмица да е зачервен и със сърбежи. Притеснявам се, да не се получи пак това стеснение и да се стигне до пълно обрязване. Бихте ли ме насочили какви изследвания трябва да направя, ако е нужно, и какъв лекар да потърся за този проблем. Може би кожен?

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Регистриран: 14 юли 2005, 15:00
Контакти:

Re: Чести възпаления след операция на фимоза

Мнение от професор Бранков » 05 юни 2018, 15:41

Здравейте,
изследвания няма да помогнат. Трябва да видя ситуацията и ще Ви дам съвет. Не ми е ясно какво разбирате под възпаление. А и наистина, възможно е вторично образуване на пръстен. Потърсете ме в Детския център на Токуда - 02 403 4948
Място за всяко нещо и всяко нещо на мястото си !

Spirit
Регистриран: 23 апр 2017, 22:33

Мнение от Spirit » 06 юни 2018, 10:58

Благодаря Ви за бързия отговор. Ще Ви потърся. Получава се, зачервяване на главичката и кожата и го сърби. Писах възпаление, защото личната лекарка така ми обясни. Според нея е хронично възпаление.

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Регистриран: 14 юли 2005, 15:00
Контакти:

Мнение от професор Бранков » 07 юни 2018, 15:16

Възможно е, но терминът хронично възпаление е много общ. Дали няма друга причина, ще видим.
Място за всяко нещо и всяко нещо на мястото си !

Отговори