Възпаление в основата на пениса

◼ Слепване кожичката на пениса
Отговори
4akura
Регистриран: 02 апр 2018, 22:38

Възпаление в основата на пениса

Мнение от 4akura » 02 апр 2018, 22:57

Здравейте, професор Бранков. Обръщам се със следния проблем към Вас - синът ми е на 1г. и 8 месеца. От вчера забелязах, че пенисът му е леко подут и зачервен отстрани в основата си. При лек допир детето реагира и не дава да го докосвам - явно го боли. Днес пенисът му продължава да е червен и изглежда като леко отекъл. Синът ми не е забелван. Просто при ежедневния тоалет гледаме да измием добре до където позволява. Струва ми се, че дори да е станало възпаление от не добра хигиена , то ще е при главата на члена, а не в основата, както е при синът ми. Затова искам да получа Вашето компетентно мнение от какво може да е предизвикано това подуване и зачервяване и с какво може да се предотврати. Днес го намазах с Риванол и Банеоцин, но засега не виждам промяна. Иначе не съм забелязвала да се е удрял на въпросното място. Единственото различно е, че му купихме триколка, на която сме го возили 2 дни / точно преди да се получи зачервяването/ за около час и на седалката и има като колан между крачетата. Та се чудя дали може той да го е притискал / макар че детето не показваше по някакъв начин да му е некомфортно/.

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Регистриран: 14 юли 2005, 15:00
Контакти:

Re: Възпаление в основата на пениса

Мнение от професор Бранков » 04 апр 2018, 18:17

Напълно възможно е това зачервяване да е от потриване - от дрехи например, а в случая от триколката.
Място за всяко нещо и всяко нещо на мястото си !

Отговори