МОЛЯ ЗА СЪВЕТ!!!!!!!!!

Отговори
mimi.bg3
Регистриран: 17 мар 2015, 10:52

МОЛЯ ЗА СЪВЕТ!!!!!!!!!

Мнение от mimi.bg3 » 17 мар 2015, 11:07

Здравейте професор Бранков. Имам момченце на 6г.който е с диагноза ДЦП. Преди 1 година се наложи пак да забелваме патката му и тогава стана проблема за който смятам че аз съм виновната в случая. Понеже патката ни е много малка и и страшно трудно забелването й аз натиснах по-рязко като след това видях че май съм му наранила тестисите и едното се е качило горе а другото се качва и слиза до момента. Притеснявам се много защото на няколко пъти дори ми се оплака че го поболва горе над тестиса . Казаха ми че това се оправя само оперативно но аз много се притеснявам от упойката да не му навреди нещо защото както споменах той е ДЦП. Имали вероятност до стане нещо или примирно да получи епилепсии след упойката? Много съм притеснена и объркана затова се обръщам и към Вас за съвет. Благодаря предварително.

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Регистриран: 14 юли 2005, 15:00
Контакти:

Re: МОЛЯ ЗА СЪВЕТ!!!!!!!!!

Мнение от професор Бранков » 20 мар 2015, 18:33

Аз знам от личен опит че децата с ДЦП не страдат от приложената упойка. Всъщност тези неща се обсъждат с анестезиолог и педиатър. В Токуда мога да ви предложа сериозно отношение към цялостния проблем.
Място за всяко нещо и всяко нещо на мястото си !

Отговори