Хипоспадия

Отговори
simona_101
Регистриран: 19 авг 2013, 13:15

Хипоспадия

Мнение от simona_101 » 19 авг 2013, 13:29

Здравейте!
Аз също имам син с хипоспадия. Той е на 3 години.
Искам да попитам, дали се заплаща операцията и колко струва или е достатъчно само направление.

Моля, пишете на кирилица! :oops:
zdraveite as sa6to imam sin sas hipospadies na tri godinki e. iskam da popitam 6te struvali ne6to operaciqta ili samo s napravlenie

marychery
Регистриран: 27 яну 2006, 11:57

Re: Хипоспадия

Мнение от marychery » 20 авг 2013, 15:31

Здравей Симона. Зависи къде искаш да оперираш детето и искаш ли да избираш екип или не. Ако решиш да оперираш детето в Пирогов и не избереш екип а отидеш с направление в приемният кабинет предполагам, че няма да платиш операцията. Ако обаче изкаш определен лекар да оперира детето - в урологията си има цена за избор на екип и тя варира и според тежеста и сложността на операцията.
В Токуда - цената за операция на хипоспадия е 300лв, оперира д-р Такова тъй като тя е детският уролог в Токуда.
Изображение
Изображение
Изображение

maceto_ok
Регистриран: 18 яну 2012, 21:16

Мнение от maceto_ok » 29 апр 2014, 10:48

Здравейте синът ми има хипоспадия ,казаха ни да направим операция като ноправи годинка ,но тъй като нямахме възможност отложихми.Та въпросът ми е сега е на 3 годинки нали не е късно,ще има ли проблем като при операцията на тази възраст така или иначе се налага и къде бихте ми препоръчали да отида?

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Регистриран: 14 юли 2005, 15:00
Контакти:

Мнение от професор Бранков » 29 апр 2014, 10:51

Отново ще Ви посоча болница Токуда и д-р Такова. Предполагам, че не е проблем възрастта.
Място за всяко нещо и всяко нещо на мястото си !

marychery

Мнение от marychery » 30 апр 2014, 11:53

Професоре, ще ми поволите да допълня. Принципно колкото по-малко е детето, толкова по-добре, но и на 3г не е късно. Аз избрах д-р Такова да оперира моят син и съм доволна, нямам забележки. Тя следи и другите ми две деца които са с урологичен проблем. Болница Токуда работи с касата, принципно има доплащане за самата операция, но такова има навсякъде за избор на екип. Прегледай тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=690825.0
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Контакти:

Мнение от професор Бранков » 30 апр 2014, 18:10

Весели празници, Мери! Поздрави на твоите сладури :D

marychery

Мнение от marychery » 01 май 2014, 00:28

Весели празници професоре. :D
Изображение
Изображение
Изображение

tigrica
Регистриран: 21 ное 2015, 14:53

Мнение от tigrica » 21 ное 2015, 15:01

Здравейте! На 3 годишният ми син му беше направен втори акт операция на хипоспадия - корпоралис. Д-р Атанасов във "Пирогов" го оперира. След изписването, което беше вчера предписа намазване с дермазин, като каза когато го къпя да го мажа два пъти - преди и след баня. Не помня обаче колко често каза през деня - дали на всяка смяна на памперс или два пъти дневно. Какво ще ме посъветвате?

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Контакти:

Мнение от професор Бранков » 25 ное 2015, 23:13

Аз не се занимавам с този проблем. Попитайте доктора.

Отговори