защо

Отговори
fidelma
Регистриран: 28 фев 2007, 19:22

защо

Мнение от fidelma » 28 фев 2007, 19:30

Доц. Бранков, защо във вашия сайт е пропуснато да се упомене работата на едно не малко и много добре работещо звено, а именно Детска Противошокова Зала. Това е лицето на вашия персонал и мисля, че трябва да се гордеете с тях.

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Регистриран: 14 юли 2005, 15:00
Контакти:

Мнение от професор Бранков » 04 мар 2007, 21:23

ВЕДНАГА ЩЕ ПОПРАВИМ ГРЕШКАТА.
Само че защо сега, след като минаха две години от началото на сайта, се сетихте да ми напомните?
Чак сега ли го видяхте?
Място за всяко нещо и всяко нещо на мястото си !

fidelma

Мнение от fidelma » 05 мар 2007, 19:55

Съжалявам, че толкова късно открих сайта ви. Радвам се, че го отчитате като грешка. Желая на Вас и целият Ви екип много успехи.

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Контакти:

Мнение от професор Бранков » 05 мар 2007, 21:23

Отговорих по този закачлив начин, понеже реших, че някоя от сестрите в Противошокова зала, които са много симпатични и всеотдайни, задава този въпрос. Тяхната работа е много отговорна и натоварена и ние всички я оценяваме.
Иначе залата е представена с един фотос към Първа клиника, към която се води сектора.

fidelma

Re: защо

Мнение от fidelma » 05 юни 2009, 12:06

Здравейте доц. Бранков, аз наистина сам една от бившите медицински сестри в противошокова зала. Сега живея и работя в Италия, но не мога да забравя това което сам научила в Пирогов. Надявам се че сестрите от противошокова зала са по добре оценени от вас и от целия лекарски персонал.
Поздрави!
Лидия

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Контакти:

Re: защо

Мнение от професор Бранков » 06 юни 2009, 20:29

Лидия, в тази мелница от спешни случаи, което става в Пирогов, опитът който човек получава е безценен. Сигурно този опит ти помага да се представиш на висота, и не забравяй да кажеш къде си получила първите уроци в професионализма. Желая ти щастие и успех.

Отговори