Добре дошли в сайта на "Детска хирургия" София

Отговори
Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Регистриран: 14 юли 2005, 15:00
Контакти:

Добре дошли в сайта на "Детска хирургия" София

Мнение от професор Бранков » 14 юли 2005, 15:49

Здравейте приятели,
здравейте уважаеми родители и скъпи техни деца!

Вече започваме истинското виртуално сближаване в сайта на Секцията по детска хирургия към болницата "Пирогов".
Малко се забавихме, защото много неща правехме сами, но вярвам в неговото бъдеще. Така както всички ние вярваме в прекрасното бъдеще на нашите незаменими деца.
Тук много ни помогна Борко, бащата на сладура Мишо, който беше мой пациент и вече е заявил, че ще става хирург.
Малкият Мишо украсява първата страница на сайта на българското дружество по детска хирургия - скоро той също ще бъде пуснат в мрежата.
За всеки случай ще ви дам координатите: http://www.pedsurgbg.org

Надявам се, че аз и моите колеги ще Ви заинтересуваме. Вие сте прочели в homepage информацията за нас. Ние се стремим да бъдем на съвременно ниво, а и освен това наистина сме водещото в България звено по детска хирургия.

доцент Бранков

Гост

Мнение от Гост » 20 юли 2005, 16:19

Поздравления за сайта! Това е един удобен съвременен начин за предоставяне на информация, а, повярвайте, има много други като мен, които по цял ден седят пред компютър и заети с достатъчно служебни и семейни задължения, нямат време за вестници и телевизия, а черпят в кратките паузи между задачите си информация именно по такъв начин.

Аз съм мама на един малък пакостник, който на невръстната възраст от 1 г. и 3 месеца вече направи своето "сефте" на секцията по детска хирургия! Не заради заболяване, а заради "мирно седяне" :D И то не за първи път!.. За щастие, вече само седмица след инцидента, е в пълна изправност, готов за нови подвизи, благодарение на адекватната намеса на компетентния и отзивчив персонал!

На секцията по детска хирургия пожелавам да бъдат все така винаги готови да посрещнат нуждаещи се малки пакостници, а на себе си си все пак пожелавам да не ни се налага да ползваме услугите им :wink:

Мария Минкова

Гост

Мнение от Гост » 21 юли 2005, 18:25

Здравейте! Поздравления за сайта! Надявам се да бъдете полезни.
имам едно въпросче вашите хирурзи имат ли достъп до интернет и отговарят ли на въпроси на техните мейли посочени в сайта?

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Контакти:

Комуникация по сайта

Мнение от професор Бранков » 22 юли 2005, 19:42

[quote="Anonymous"]... вашите хирурзи имат ли достъп до интернет и отговарят ли на въпроси на техните мейли посочени в сайта?[/quote]

Здравейте,
радвам се да Ви "чуя" като един от първите участници във форума.
Значи, всички представени колеги, които са маркирани с "пликче за писмо", могат да получават мейлове и да Ви отговарят.
Обръщайте се свободно към нас, за добро естествено, но ако има проблем - Ваше право е да го изразите.
До скоро,

д-р Бранков
Място за всяко нещо и всяко нещо на мястото си !

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Контакти:

Мнение от професор Бранков » 22 юли 2005, 19:46

[quote="Anonymous"]
На секцията по детска хирургия пожелавам да бъдат все така винаги готови да посрещнат нуждаещи се малки пакостници, а на себе си си все пак пожелавам да не ни се налага да ползваме услугите им [/quote]

Здравейте, Мария,
желая здраве на Вашето семейство.
Ще ни бъде приятно да събеседваме във виртуалното пространство, защото съм убеден, че не само родителите, но и ние имаме нужда от обратна връзка.
С уважение
д-р Бранков

Гост

Мнение от Гост » 25 юли 2005, 13:31

Здравейте отново!
Писах на един от вашите хирурзи на посочения тук негов мейл преди около месец, но за съжаление до ден днешен нямам отговор. Поради тази причина си мисля че вашите хирурзи нямат възможност поради липса на време или поради друга причина да отговарят на въпроси в интернет.

Потребителски аватар
Meli
Регистриран: 25 юли 2005, 23:43

Мнение от Meli » 25 юли 2005, 23:53

Здравейте, колеги!

Поздравления за сайта и успешна работа! Изображение

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Контакти:

Преглеждане на пощата

Мнение от професор Бранков » 26 юли 2005, 14:25

Anonymous написа:Здравейте отново!
... или поради друга причина да отговарят на въпроси в интернет.
Здравейте,
нашият форум функционира отскоро.
Не всички колеги имат навика да преглеждат форума и пощата си. Това постепенно ще се регулира.
Ако искате нещо да кажете или питате, моля използувайте форума "Общи въпроси".
До скоро
д-р Бранков

Гост

Мнение от Гост » 27 юли 2005, 13:08

Въпроса по който писах на Вашия колега касае конкретен случай и не зная дали е добре да използвам форума.Ще му пиша пак с надежда за отговор, тъй като за мен е важно.Благодаря Ви все пак.

ELIAND
Регистриран: 28 юли 2005, 10:58

Мнение от ELIAND » 28 юли 2005, 11:00

Поздравления и от мен!
Вече съм фенка на този форум ...

Потребителски аватар
професор Бранков
Модератор
Контакти:

ВАЖНО: До всички фенове на сайта

Мнение от професор Бранков » 03 авг 2005, 21:07

Здравейте настоящи и бъдещи приятели!

Както в белите страни, така и ние (повечето от нас) излизаме в отпуск. За щастие Интернет-конекшън има на повечето места, така че няма да пропуснем контакта с Вас.
Ако има малко забавяне, ще ни извините.

Ако някой има реална нужда от детски хирург, нека знае, че паролата за влизане в амбулаторния кабинет е: WWW !!!
(Надявам се, че не прозвучава като рев).
А ако не ви припознаят, просто си поревете - все някой ще ви обърне внимание.

Нали крайният резултат е важен? А той винаги е добър!

д-р О

nnnnina
Регистриран: 13 авг 2005, 22:55
Контакти:

Мнение от nnnnina » 13 авг 2005, 23:00

Поздраления за форума,
пожелавам ви да се превърне в място, на което да помогнете на много хора с полезните си съвети :D

Гост

Поздравления за сайта

Мнение от Гост » 01 мар 2006, 18:33

Впечатлен съм трябва да призная :-)
Браво че намирате време да поддържате този сайт въпреки че предполагам сте доста заети.
Пожелавам ви да продължавате с нестихващ ентусиазъм, тъй като моят опит показва че ентузиазма при подобни начинания с идеална цел скоро се изчерпва :-(

Между другото сървъра ви понякога се бави и е недостъпен, надявам се да се дължи на големият интерес към сайта

fidelma
Регистриран: 28 фев 2007, 19:22

Мнение от fidelma » 01 мар 2007, 23:42

Поздравления и от мен. Честита Баба Марта на Вас и на целият ви екип. :wink:

Потребителски аватар
vania85
Регистриран: 27 яну 2009, 23:49

Re: Добре дошли в сайта на "Детска хирургия" София

Мнение от vania85 » 28 яну 2009, 00:21

Много добър форум :wink: Много се радвам че го има :!: Поздравления :wink:
Изображение
Изображение