12 май – Световния ден на медицинските сестри

Честит 12 май на хората, без които работата ни в Детска хирургия на „Пирогов“ би била немислима!

Честит 12 май на хората, без които работата ни в Детска хирургия на „Пирогов“ би била немислима!

На Световния ден на сестринството казваме огромно БЛАГОДАРЯ на момичетата, които с отдаденост и професионализъм се грижат за нашите пациенти.

Едновременно с това те са и сърцата, които успокояват децата и дават кураж на родителите!

Милосърдието е неписана част от нашата обща работа в борбата за всеки малък живот. Признателни сме, че сте до нас в битките, в радост и в болка!

Не само на празник ценим всеки в екипа ни, но празникът дава още един повод да си пожелаем здраве и сила. Само така можем да променяме заедно човешки съдби, каквато е нашето общо призвание!

Обичаме ви!

Детските хирурзи и анестезиолози на болница „Пирогов“

ДетскаХирургияПирогов