Честит 12 май на хората, без които работата ни в Детска хирургия на „Пирогов“ би била немислима!
На Световния ден на сестринството казваме огромно БЛАГОДАРЯ на момичетата, които с отдаденост и професионализъм се грижат за нашите пациенти.
Едновременно с това те са и сърцата, които успокояват децата и дават кураж на родителите!
Милосърдието е неписана част от нашата обща работа в борбата за всеки малък живот. Признателни сме, че сте до нас в битките, в радост и в болка!
Не само на празник ценим всеки в екипа ни, но празникът дава още един повод да си пожелаем здраве и сила. Само така можем да променяме заедно човешки съдби, каквато е нашето общо призвание!
Обичаме ви!
Детските хирурзи и анестезиолози на болница „Пирогов“